Polityka i Społeczeństwo Sport

Na jaw wyszła rozmowa Messiego z trenerem! Miała wpływ na awans Polski?

screen/ TyC Sports

Polska gra dalej! Nasza reprezentacja wychodzi na mundialu z grupy, mimo porażki 0:2 z Argentyną. Portal TyC Sports ujawnił ciekawą rozmowę między Leo Messim a argentyńskim selekcjonerem Lionelem Scalonim.

Nerwowe wyczekiwanie

W ostatnim meczu grupowym Polska przegrała z Argentyną 0:2, a Meksyk pokonał 2:0 Arabię Saudyjską. Te wyniki oznaczają, że z grupy wyszła Argentyna i Polska. W naszym przypadku zadecydował lepszy bilans bramek.

Powiedzieć, że nie był to dobry mecz Polski, to łagodna ocena. Znów nie istnieliśmy w ofensywie, a pozytywnie wyróżnić można chyba tylko Wojciecha Szczęsnego, który obronił już drugi rzut karny w tym turnieju. Do przerwy utrzymał się korzystny dla nas remis, ale już na początku drugiej połowy straciliśmy gola (po strzale Mac Allistera) i zaczęła się nerwówka. W 67. minucie Julian Alvarez podwyższył na 2:0, w równoległym meczu Meksyk też prowadził 2:0 i zaczęła się matematyka. Każdy kolejny gol dla Argentyńczyków albo dla Meksykanów eliminował nas z turnieju. Na szczęście nasi rywale nie forsowali tempa i nie podwyższyli prowadzenia. Meksyk zaś stracił gola. Polska wyszła z grupy!

Ciekawa rozmowa

Portal TyC Sports ujawnił ciekawą wymianę zdań między Lionelem Messim a argentyńskim selekcjonerem Lionelem Scalonim, która miała miejsce przy stanie 2:0.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?